Rychlý dotaz 
 

Vaše zpráva byla odeslána

Vaše přihláška byla odeslána

Prosím vyplňte povinné údaje!Jarní prázdniny


Jarní prázdniny Jarní prázdniny Jarní prázdniny

Cena včetně dopravy z Ostravy, Karviné a Havířova:  

cena 2 990.-

(+ doplatek za dopravu vlakem z Prahy 550,- , Brna 390,- , Olomouce 250,-)


Storno podmínky

A) Po odevzdání podepsané závazné přihlášky je dítě zařazeno do rekreace "Jarní prázdniny 2021" a splňuje tímto uplatnění storno podmínek.

B) V případě neúčasti bez vážných důvodů si CK Agentura H+H s.r.o. vyhrazuje právo požadovat storno poplatek ve výši 80% z celkové ceny zájezdu a nebo se peníze převedou na zájezd Tábor, který žije! 2021 (a to bez storna)!

C) V případě nemoci se účtuje jednorázový storno poplatek 500.- Kč a nebo se peníze převedou na zájezd Tábor, který žije! 2021 (a to bez storna)! 

D) Pokud bude zájezd vyprodán, CK Agentura H+H s.r.o. vám toto oznámí buď telefonicky nebo písemně nejpozději 14 dnů před odjezdem - (budou peníze vráceny zpět). CK Agentura H+H s.r.o. si vyhrazuje právo zrušit potvrzení o přijetí z důvodu nesplnění podmínek a kapacitních. 

E) V případě, že dítě poruší kázeň (alkohol, drogy, cigarety, násilí atd.) a bude vyhoštěno z rekreace, propadá celá částka za zájezd ve prospěch CK Agentury H+H s.r.o.

F) Storno podmínky jsou platné v případě úhrady (nebo částečné) a nebo po odevzdání podepsané přihlášky (potvrzení o přijetí). 

Cena zahrnuje
ubytování včetně veškerých lůžkovin - i přídavných, dopravu z Ostravy, Havířova a Karviné, umělecký tým, profesionální program, stravu 6x denně (druhá večeře v ceně), provozní personál, provozní náklady, zdravotní a kuchyňský personál, oddílové vedoucí, pojištění proti úpadku CK a další.letní prázdniny letní tábor tábory 2014 jarní prázdniny silvestr letní tábory dětská zábava