Tábor H+H
Facebook Instagram YouTube TikTok E-mail

Tábor, který žije!

Ceník

Letos je několik volitelných cen tábora! Některé cenové nabídky vám dávají možnost odrekreovat dítě levněji, než je základní cena!

Základní cena zahrnuje

ubytování včetně veškerých lůžkovin - i přídavných, dopravu z Ostravy, umělecký tým, profesionální program, stravu 6x denně (druhá večeře v ceně), provozní personál, provozní náklady, zdravotní a kuchyňský personál, oddílové vedoucí, praktikanty, pojištění proti úpadku CK a další. To vše je v základní ceně, a navíc si můžete objednat další služby buď za příplatek, anebo s výraznou slevou! Čtěte pozorně a zvolte si svou cenu rekreace (Stany jsou moderní, nepromokavé s podsadou).

Nezdražujeme

Stále se snažíme udržet rozumnou cenu! Přestože dochází ke zdražení ve všech svérách (energie, potraviny, mzdy a mnoho další). Cena tábora v poměru nabízených služeb je stále na spodní hranici srovnatelné s konkurencí.  Cena ve stanech je dokonce nižší než loni základní cena a to včetně dopravy z Ostravy a na 10 dnů! Tuto strategii máme dlouhodobě.

Volba Sleva / Příplatek Cena celkem s DPH
Základní cena včetně dopravy z OSTRAVY   5 890 Kč
Ubytování ve stanu (nepromokavý, s podsadou) -500 Kč 5 390 Kč
Dítě jede na více turnusů -200 Kč 5 690 Kč
Jedou-li dva sourozenci na jeden turnus -150 Kč 5 740 Kč
Miniservis -100 Kč 5 790 Kč
Garance ubytování v budově (nadstandard - není nutný) +400 Kč 6 290 Kč
Garance ubytování v chatce   (nadstandard - není nutný) +500 Kč 6 390 Kč
Automaticky zaslat DVD z tábora (zasíláme k Vánocům do 15.12.) +100 Kč 5 990 Kč

Slevu lze využít pouze jednu a nelze slevy kombinovat!

V základní ceně je zahrnuta doprava z Ostravy. Ostatní doprava je s příplatkem. Uvedená cena platí za dopravu tam i zpět! V Ostravě u nádraží je přistaven autobus! (Praha a Olomouc má v ceně zahrnut příplatek za kvalitní vlak a místenku).V případě, že dítě dovezete vlastní dopravou CK Agentura neodčítá ze základní ceny žádnou částku.

Příplatek za dopravu tam i zpět

Praha Brno Olomouc
550 Kč 390 Kč 250 Kč

Důležité

Základní cena garantuje ubytování do všech typů ubikací s tím, že menší děti se dostanou přednostně do budovy a chatek dle volné kapacity. Po vyplnění přihlášky a zaplacení zálohy vám zašleme potvrzení o přijetí a v případě, že si zaškrtnete některou z nabízených služeb, taktéž vám bude potvrzena! Pokud ne, tak uhradíte pouze základní cenu 5 890,- Kč ! Celková cena pobytu bude uvedena na potvrzení. Při zvolení základní ceny již nedoplácíte za ubytování v budově ani v chatkách a zároveň vám není poskytnuta sleva za stany! Cena je vždy kompletní a dítě již nic nedoplácí.

Způsob platby

  1. Převodem z účtu na účet č.ú. 107-4384380257/0100. Vyplníte pouze jméno účastníka a do variabilního symbolu uvedete rodné číslo dítěte bez nuly na začátku.
  2. Platbu provedete složenkou typu A (variabilní symbol stejný)
  3. Na dětské rekreace přispívají podnikové výbory a firmy. V tomto případě částku uhradí podnikový výbor nebo firma na konto naší CK Agentury H+H s.r.o. - KB Ostrava 107-4384380257/0100. Veškeré platby musejí mít variabilní symbol - rodné číslo dítěte! Platby s chybějícím variabilním symbolem jsou nepřiřaditelné do PC.
  4. Fakturou. Je nutná vyplněná objednávka od firmy, která bude fakturu hradit. !POZOR! v tomto případě je variabilní symbol číslo faktury!

Termíny doplacení tábora dle turnusů

S vyplněním přihlášky online se obratem platí záloha min. 1 000 Kč. Doplatek dle kalendáře (poslední splátka):

1. turnus 03. 06. 2024
2. turnus 10. 06. 2024
3. turnus 17. 06. 2024
4. turnus 01. 07. 2024
5. turnus 08. 07. 2024
6. turnus 15. 07. 2024

Záloha - 1 000 Kč

Zálohu zaplatíte bankovním příkazem anebo složenkou (typu A), platba musí obsahovat variabilní symbol - rodné číslo dítěte! V případě, že platbu budete hradit přes podnik, zálohu nemusíte uhradit a s přihláškou zašlete objednávku na fakturu ze svého podniku! Po obdržení zálohy (nebo objednávky) bude dítě zařazeno do zvoleného turnusu (toto vám bude písemně sděleno) a zašleme potvrzení o vámi zvolené destinaci.

Termíny plateb

Zálohu uhraďte s přihláškou. Doplatek viz FAQ a splátky.

Pojištění

Naše CK je řádně pojištěná proti úpadku. Pokud máte zájem dítě připojistit proti trvalým následkům, odpovědnosti za škody, léčebné výlohy dle podmínek pojišťovny uhraďte laskavě příplatek 530 Kč. Ovšem upozorňujeme, že podmínky pro plnění pojištění v rámci ztrát a krádeží jsou velmi přísné a většinou pojišťovna toto nehradí! Hodnotné věci na tábor nepatří a CK Agentura H+H za ně nezodpovídá! POZOR - připojištění se nevztahuje na úraz a kufry! Pojištění proti úrazu je nutné mít z domu v rámci životní pojistky dítěte.